אודותינו

V.C.P היא קרן השקעות פרטית עם פתרונות השקעה סולידיים ויציבים המניבים תשואות מועדפת.

מוצרי ההשקעה של הקרן הן בתחום האשראי החוץ-בנקאי ובתחום הנדל”ן המקומי והבינלאומי, כאשר העסקאות מבוססות על בטחונות איתנים, פיזור סיכונים, סולידיות ושמרנות.
הערך המוסף של קרן V.C.P הוא אפיקי השקעה חכמים ומניבים וביצירת זהות אינטרסים מלאה בין היזם למשקיעים.
אנחנו  דוגלים בשקיפות מלאה, בניהול ובפיקוח איכותיים ובדיווח מידע שוטף למשקיע.

הקרן הוקמה על ידי יוסי חכמון, מנהל ומייסד עמיתים ניהול הסדרים פנסיוניים, ואיציק נוי,  אשר כיהן בשנים האחרונות במגוון תפקידים בכירים בשוקי ההון בישראל ובעולם בתחום הברוקראג’, האשראי פיננסים ונדל”ן מקומי ובינלאומי.

 

השקעות נדל”ן מסביב לעולם

VCP היא זרוע השקעות בנדל”ן שנוסדה ב 2017 ע”י יוסי חכמון ואיציק נוי.

הקרן משרתת משקיעים פרטיים, ארגונים, חברות ומשקיעים מוסדיים ומאפשרת להם להשתתף איתה
ועם שותפיה ברחבי העולם בהשקעות מגוונות חוצות גבולות בחתומים של נדל”ן ואשראי.

בין משקיעיה של VCP  נמנים מאות משקיעים פרטיים חברות פרטיות וארגונים.

  VCPמתמחה בהשקעות באמצעות לחבירה לשותפים מקומיים ברחבי העולם, השקעות לצד שותפים אלה, בעלי ניסיון רב שנים והיסטוריית ביצועים מוכחת, נעשות תוך שמירה על עיקרון תגמול השותפים (היזמים המקומיים) ועל בסיס הצלחה והלימה בין האינטרסים של המנהלים לאלו של המשקיעים.

מגוון ההשקעות לצד שותפינו בעולם נפרש על פני מדינות, סקטורים, אסטרטגיות השקעה שונות
ומבני השקעה מגוונים.

ההזדמנויות בשוק העולמי יוצרת סביבה חסרת תקדים לניצול הזדמנויות השקעה אטרקטיביות.

 

ועדת ההשקעות של  V.C.P

ועדת ההשקעות של  V.C.P בוחנת כל הזדמנות השקעה שעברה את הסינון הקפדני של שותפינו ברחבי העולם. לקרן שמורה זכות סירוב ראשונה לכל הזדמנות השקעה שמבצעים שותפיה, המהווה אבן יסוד בשמירה על הלימת אינטרסים בינם לבין המשקיעים.

הזדמנויות אלו נבחנות באמצעות מודל פרטני המשקלל את האינדיקטורים הכלכליים לצד הסיכונים ומשמש כלי ייחודי לבדיקת כדאיות ההשקעה. המודל מתבסס על נתונים שמתקבלים משותפינו המקומיים ומתייחס, בין השאר, לתזרימי המזומנים הצפויים, רמת המינוף ובדיקת הנחות היסוד בתכנית העסקית.

הוועדה בוחנת את הפרויקטים הן במישור השקעה הכולל מינוף והן במישור השקעת אקוויטי בלבד, וזאת על מנת לנטרל השפעות חיצוניות ולבחון לעומק את ההיגיון שבהשקעה הנדלנית הבסיסית, שכן לרמת המינוף ולעלות המימון השפעה מכרעת על רמות הסיכון והתשואות הצפויות. בנוסף למרכיבי העסקה הספציפיים, מתבססת קבלת החלטת ההשקעה גם על סביבת המאקרו והמיקרו של השווקים והתאמתה למשקיעים בהיבטים מיסויים ומשפטיים.

הוועדה מונה אנשי מקצוע מנוסים בעלי רקע מגוון בתחומים של חשבונאות, כלכלה, מימון, משפטים וניהול. יו”ר הוועדה הוא בעל רזומה עשיר של עשרות שנות ניסיון בדרג הניהולי של חברות מקומיות וגלובאליות.

אישור השקעה בפרויקט מותנה בהסכמה גורפת של כלל חברי הוועדה. מנכ”ל VCP, שמורה זכות וטו בהחלטות הוועדה אך הוא אינו מכהן בה, וזאת על מנת לשמור על אובייקטיביות מקצועית של חבריה ולמנוע הטיית דעתם בהתאם לשלו.

V.C.P השקעות מציעה השקעה בתחום האשראי החוץ בנקאי – מתן הלוואות גישור כנגד שעבוד מדרגה ראשונה על נכס נדל”ן וכן עבור יזמי נדלן מקומיים והבינלאומיים. מדובר בהשקעה סולידית הנהנית מבטוחה חזקה ואשר משלמת ריבית מועדפת + השתתפות ברווחים.

וואליו מגייסת כספי משקיעים ומשקיעה אותם באשראי חוץ בנקאי לזמן קצר (הלוואת גישור) כנגד שעבוד ראשון על נכס נדל”ן בישראל. החוזקה במוצר של וואליו הוא בבטוחות הנדל”ן החזקות, קדימות בתשלום הריבית למשקיעים והזרמת הון עצמי המייצר זהות אינטרסים עם המשקיעים.

המוצר של V.C.P מתאים למשקיעים המחפשים אפיק השקעה סולידי, עם ריבית שוטפת,  הגבוהה יחסית למוצרים סולידיים אחרים. היתרון בהשקעה אלטרנטיבית היא שהשקעה זו אינה חשופה לתנודתיות המאפיינת את שוק ההון וכן היא מניבה תשואה עודפת ביחס לסיכון.

הקרן מלווה על ידי יועצים מובחרים והטובים ביותר בתחום:

  • משרד עורכי הדין גולדפרב זליגמן ושות’, שערך את המסמכים המשפטיים ומעניק את הליווי המשפטי לקרן.
  • משרד רואה החשבון קוסט את פורר EY – רואה החשבון של הקרן שגם התווה את המבנה המיסויי
  • משרד רזניק פז נבו נאמנויות בע”מ – נאמן הקרן 1-2
  • IBI CAPITAL נאמנויות ותפעול נאמן קרן 3
איציק נוי
מנהל ומייסד
יוסי חכמון
מנהל ומייסד
אנא הזן שם מלא וכתובת מייל:

צרו איתנו קשר

הצטרפו למאגר המשקיעים