כניסת סוכנים

סוכנים ומפיצים הפעילים דרך קרן VCP יעברו הדרכה מסודרת על פעילויות השונות של  הקרן, לאחר הדרכה מסודרת יחתמו על הסכם מפיץ ודרכי פעולה והפצה.

אחת לשלושה חודשים אנו מקפידים לעדכן את הסוכנים והמפיצים על התפתחותה של הקרן וכן על פרויקטים נוספים.

קרן VCP הפעילה מול סוכנים ומפיצים ובעיקר דרך סוכני הביטוח וסוכנויות שונות מציעה לסוכנים פתרון איכותי עבור כספים פנויים.

כיצד משתלבים בתהליך?

“בשלוש השנים האחרונות חיזקנו ואימצנו את הקשר עם סו”ב.  הפועלים דרכנו . אנחנו רואים תוצאות מצוינות משיתוף הפעולה הזה ולכן חיזקנו את הקשר עם לשכת סוכני הביטוח ואף קיבלנו את אישורה של הוועדה הפיננסית בלשכה. קיימנו עשרות השתלמויות פיזיות וברשת בהן אנו מסבירים את הערך המוסף של סו”ב כ’סנטר פיננסי’, יש לא מעט לקוחות המחפשים פתרונות איכותיים מחוץ לשוק ההון, כאשר במקביל קרן וואליו מאפשרת להם לשמור על ההשקעות בריבית קבועה.

ההשתלמויות האלה קצרות וממוקדות מאוד, והסוכן עובר בהן תהליך משמעותי בו הוא מבין כיצד המוצרים הללו עובדים ואיך נכון לשלבם יחד עם פוליסות חיסכון או מוצרי השקעה אחרים.

“יש הרבה פעילויות אלטרנטיביות אבל מעטות מהן יציבות וסולידיות. אנחנו קוראים לסוכנים המחפשים פתרונות סולידיים ללקוחותיהם להצטרף אלינו, כך שהם לא ילכו רק על הידוע והמקובל ולא יופנו ישר לשוק ההון. אנחנו אומרים לסוכנים תפצלו את הכספים ותשלבו בין המוצרים.

“בשלוש השנים האחרונות, הלכה למעשה, מי שנחשף אלינו השיג ריבית קבועה וחיובית. כפי שאמרתי, אותנו לא מעניין אם שוק ההון רשם רווחים או לא, ולראייה משנת 2017 בכל שנה הריבית שהצגנו חיובית. אני קורא לרו”ח נוספים להצטרף להשתלמויות שלנו ולהכיר את המוצרים הנוספים 

איזה משקיעים אנחנו מחפשים?

“אנחנו מחשפים משקיעים לטווח ארוך,שלוש שנים. לקוחות המחפשים פתרון לשנים הקרובות במקום להיכנס להרפתקה של רכישה ישירה של נדל”ן בארה”ב או בבאר שבע. כאן הכל מנוהל דרכינו בצורה סולידית ומקצועית תחת מסגרת אחת.

כיצד נראית העבודה מול סו”ב ?

” מתקבלת בקשה מסו”ב  עבור לקוח עם הון פנוי אשר ייקלט במערכות שלנו ויקבל סקירה מלאה על מוצרי הקרן. אנחנו עושים הכל. אנחנו פוגשים את הלקוח יחד עם סו”ב. ואנחנו, , מחתימים את הלקוח על מסמכים ונכנסים איתו לפרטי העסקה.

כיצד מתבצע החישוב אל מול הלקוח?

בפרויקטים יזמיים, קרי אשראי לנדל”ן, הריבית משולמת בסוף התקופה, כאשר לרוב היא דו ספרתית, וגבוהה יותר מאשר מבאג”ח. בכל רבעון הלקוחות שלנו (השותפים) מקבלים דיווח באופן שוטף שמסביר בגין מה הם קיבלו את הריבית, כך שהשקיפות מלאה, ובמקביל הכסף מועבר ישירות לחשבון הבנק שלהם. כאמור, בקרן האג”ח זה קורה מדי רבעון, אך בנדל”ן, החישוב כאמור נעשה בתום התקופה ואז אנו משלמים הן את הקרן והן את הריבית, אבל הדיווחים הם שוטפים ושקופים למשקיע לכל אורך התקופה”.

אנא הזן שם מלא וכתובת מייל:

צרו איתנו קשר

הצטרפו למאגר המשקיעים