קרנות השקעה

קרנות ההשקעה של V.C.P

V.C.P הינה קרן השקעות פרטית עם פתרונות השקעה סולידיים ויציבים המניבים ריביות קבועות וחיוביות לאורך זמן.

מוצרי ההשקעה של הקרן הן בתחום האשראי החוץ-בנקאי ובתחום הנדל”ן המקומי והבינלאומי, כאשר העסקאות מבוססות על בטחונות איתנים, פיזור סיכונים, סולידיות ושמרנות.

הערך המוסף של קרן Value הוא אפיקי השקעה חכמים ומניבים וביצירת זהות אינטרסים מלאה בין היזם למשקיעים.

אנחנו ב V.C.P דוגלים בשקיפות מלאה, בניהול ובפיקוח איכותיים ובדיווח מידע שוטף למשקיע.

לוואליו היכולת לאתר השקעות פוטנציאליות, כאשר כל השקעה מוצעת ללקוחותינו לאחר שנבחנה על ידי מיטב המומחים והיועצים בתחום הפיננסי, המשפטי, המיסוי ובתחום הנדל”ן.

קרן V.C.P אשראי חוץ בנקאי

V.C.P השקעות מציעה השקעה בתחום האשראי החוץ בנקאי – מתן הלוואות גישור כנגד שעבוד מדרגה ראשונה על נכס נדל”ן בישראל. מדובר בהשקעה סולידית הנהנית מבטוחה חזקה ואשר משלמת ריבית שוטפת לאורך זמן. אשראי הוא צינור החמצן של עסקים המחפשים לצמוח בסביבה תחרותית. עד לפני עשור הבנקים היוו את מקור האשראי העיקרי במשק. כיום כ-50% מסך האשראי הניתן למגזר העסקי מקורו במימון חוץ-בנקאי, מגמה שהולכת ומתחזקת בארץ באשראי העסקי בכלל ובאשראי לענף נדל”ן בפרט.

V.C.P קרן אשראי חוץ בנקאי המגייסת כספי משקיעים ומשקיעה אותם באשראי חוץ בנקאי (הלוואות גישור) כנגד שעבוד מדרגה ראשונה על נכסי נדל”ן בישראל. הקרן המתמחה במתן אשראי לטווח קצר ליחידים, לעסקים או לתאגידים, כנגד שעבוד ראשון של נכס נדל”ן בישראל. החוזקה במוצר של וואליו הוא בבטוחות הנדל”ן החזקות, קדימות בתשלום הריבית למשקיעים והזרמת הון עצמי המייצר זהות אינטרסים עם המשקיעים.

המוצר של V.C.P מתאים למשקיעים המחפשים אפיק השקעה סולידי, עם ריבית שוטפת, הגבוהה יחסית למוצרים סולידיים אחרים. בסביבת הריבית הנמוכה הקיימת כיום במשק, ההשקעה בקרן V.C.P מהווה אפיק אלטרנטיבי למוצריי השקעה הנהוגים כיום בשוק ההון והיא מהווה השקעה סולידית בעלת רמת סיכון נמוכה עם בטחונות איתנים.

היתרון בהשקעה אלטרנטיבית היא שהשקעה זו אינה חשופה לתנודתיות המאפיינת את שוק ההון וכן היא מניבה תשואה עודפת ביחס לסיכון.

הקרן מנוהלת על ידי צוות מקצועי, המתמחה במימון וניתוח סיכונים, ומלוויה על ידי יועצים מהמובילים במשק:
יעוץ משפטי ניתן על ידי משרד גולדפרב זליגמן ושות’, עורכי דין
ייעוץ מיסוי ניתן על ידי EY רואי חשבון, ולקרן מונה נאמן מהמובילים בשוק ההון והאשראי החוץ בנקאי, רזניק פז נבו נאמנויות בע”מ.
מבחינה משפטית, ההשקעה מתבצעת במסגרת שותפות מוגבלת לתקופה של 3 שנים, עד 30 משקיעים בקרן.

קרנות ההשקעה של V.C.P

האשראי מועמד ללווים לפי מדיניות השקעה שנקבעה מראש, שעיקריה הם:

  • הלוואות גישור לזמן קצר, לתקופה של שנה עם אופציה לשנה נוספת
  • ההלוואה מובטחת בשעבוד מדרגה ראשונה על נכס נדל”ן בישראל
  • סכום ההלוואה לא יעלה על 60% מערך הנכס
  • פיזור – מינימום 12 לווים שונים
  • מנהל האשראי משקיע מהונו העצמי בקרן
  • מקור החזר ידוע מראש ובסבירות גבוהה

ניהול אשראי

ל-V.C.P שותפות אסטרטגית עם חברת מת אשראי חברה המתמחה בתחום המימון החוץ בנקאי בעלת רישיון נותן אשראי של רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון. 
חברה שהעמיד אשראים בהיקף כולל של מעל ל-100 מיליון ש״ח. לחברת האשראי צוות מקצועי הנותן מענה לכל הצרכים הנדרשים למימוש התהליך – אנליסטים, כלכלנים, רואי חשבון, שמאים חיצוניים ומשרד עורכי דין המתמחה במימון חוץ בנקאי. לאובליגו יתרון בגמישותה התפעולית – מעטפת של שירותים מקצועיים תחת קורת גג אחת המאפשרת מהירות תגובה ויכולת להעניק פתרונות אשראי המותאמים לצרכי הלווה.
בנוסף לסכום המגוייס על ידי הקרן ממשקיעים, וכן מזרימה הון עצמי לשם יצירת זהות אינטרסים עם המשקיעים.

השקעה בנדל"ן בינלאומי

תחום הנדל”ן מהווה השקעה סולידית יחסית ומושכת שכן הוא מאפשר למשקיע ליהנות מתשואה גבוהה יחסית. חיזוק לכך ניתן בשנים האחרונות בהן מתאפיין המשק בסביבת ריבית נמוכה, עובדה שהביאה את המשקיעים להסיט את השקעותיהם לתחום ההשקעות האלטרנטיביות בכלל ולתחום הנדל”ן בפרט.

השקעה נכונה צריך שתסתמך על ידע, מקצועיות וניסיון רב, שהוא הערך המוסף שקרן השקעה פרטית מתאימה מביאה ללקוח. כל שכן כאשר ההשקעה נעשית מחוץ לישראל, מה שדורש התמקצעות נוספת והכרה של השוק באותה מדינה.

הקרן של V.C.P משקיעה בנדל”ן מקומי ובינלאומי, על דרך של השלמת הון עצמי או העמדת מימון ליזם. היתרון והערך המוסף שהקרן מביאה עמה הוא היכולת לאתר השקעות ללקוחותיה לאחר ביצוע בדיקת התכנות כלכלית וכן בדיקת נאותות מקיפה על היזם ועל הנכס, הכוללת, בין היתר, בחינת סבירות ההנחות שבבסיס התכנית העסקית, בדיקת היתכנות כלכלית וניתוחי רגישות, בחינת סבירות לוחות הזמנים של הפרויקט והיתכנותם.

אנא הזן שם מלא וכתובת מייל:

צרו איתנו קשר

הצטרפו למאגר המשקיעים